Ta zawartosc wymaga Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Szkolenie - 25.03.2017

Warszawa

Tajemnice budowy oczek wodnych, dobór systemów filtracyjnych OASE, stosowanie preparatów chemicznych Soll, gwarancja czystej wody.

Certyfikat 2017

Szkolenie Soll i Oase

Natlenianie oczka wodnego przez zimę

Przy minusowej temperaturze tworzy się warstwa lodu która odcina dopływ świerzego tlenu. Nowoczesne tabletki natleniające rozwiązują ten problem.

Söll Sauerstoff Depot

Cennik preparatów Soll

Zapraszamy do pobrania katalogu produktów Soll

 

Katalog OASE
Katalog Soll
(10 MB)
Jaki element wodny posiadasz w swoim ogrodzie?

Krok 1

Tylko stabilizacja twardości wody i jej buforowanie (pH 7,5 - 8,5; KH powyżej 5 stopni dH) doprowadzi do mechanizmu samooczyszczania i cyklu ekologicznego. Roślinność wodna zmniejsza twardość węglanową i może doprowadzić do wahań poziomu pH, a to z kolei sprawia że różnorodność biologiczna jest ograniczona a to sprzyja masowemu wzrostowi różnych gatunków glonów. Wahania pH niekorzystnie wpływają również na małe skorupiaki, które są naturalnymi wrogami glonów. Są to główne powody problemów w oczkach wodnych

 

W celu stabilizacji mamy - w zależnośći od potrzeb pięć produktów o działaniu natychmiastowym doprowadzającym środowisko w zbiorniku do równowagi. Wszystkie te składniki pochodzą od organizmów żyjących w zdrowej i naturalnej wodzie.

 

Produkty Soll stabilizują na długo poziom pH oraz twardość całkowitą i węglanową

Copyright © 2010 oczkawodne.net
Kraków, Warszawa, Łódz, Szczecin, Iława, Białystok, Koszalin, Kraków, Katowice, Wrocław, Lublin, Otwock, Gdańsk.